مشاوره آنلاین
پيگيري رزرو هتل

.: سیستم رزرواسیون آنلاین اماکن اقامتی ایران (ویلا ، باغ ، هتل ، هتل آپارتمان ، منزل مبله ) :. .: سامانه هتل یابی آنلاین بزرگترین شبکه رزرواسیون هتلهای ایران است و امکان رزرو در اکثر هتل های ایران را برای مسافرین فراهم می کند. :.

 
درصد تخفیف : %

آدرس

استان اصفهان ، شهر اصفهان ، میدان نقش جهان ، خیابان حافظ ، هتل ستاره اصفهان 

فاصله تا فرودگاه

40 دقیقه با ماشین

امکانات

یخچال، تلویزیون، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، کافی شاپ، اینترنت در لابی،

توضیحات

برای اقامت کودکان سه تا هشت سال به شرط عدم استفاده از تخت اضافه نیمه بها محسوب می شود. اینترنت free . سرویس اضافه تخت میباشد. شرایط تغییر تاریخ : 1 - برای تغییر تاریخ رزرو برای میهمانان انفرادی شامل هیچ هزینه ای نخواهد شد. 2 - تغییر تاریخ برای میهمانان گروهی همانند شرایط ابطال رزروعمل میگردد. شرایط کنسلی برای میهمانان انفرادی : 1 - ابطال برای میهمانان انفرادی تا 24 ساعت قبل از ورود بدون هزینه و از 24 ساعت تا لحظه ورود میهمان شامل%100 هزینه یک شب اقامت خواهد شد . شرایط کنسلی برای میهمانان گروهی : 1 - از 30 تا 15 روز قبل از ورود میهمانان شامل %10 + %15 جریمه هتلیار از کل هزینه رزرو خواهد بود . 2 - از 15 تا 7 روز قبل از ورود میهمانان شامل %30 + %15 جریمه هتلیار از کل هزینه رزرو خواهد بود . 3 - از 7 روز تا 72 ساعت قبل از ورود میهمانان شامل %50 + %15 جریمه هتلیار از کل هزینه رزرو خواهد بود . 4 - از 72 ساعت تا روز ورود میهمانان شامل %100 کل هزینه رزرو خواهد بود. کلیه ی اتاق ها دارای سرویس فرنگی می باشد و در هر طبقه سرویس ایرانی عمومی وجود دارد. با توجه به اینکه تمامی اتاق های دو تخته امکان اضافه نمودن سرویس اضافی را ندارند ، در صورت نیاز به سرویس اضافی حتما در رزرو ثبت نمایید . در غیر این صورت پس از مراجعه به هتل امکان انجام نشدن درخواست شما وجود دارد . پارکینگ برای مسافران هتل رایگان می باشد.. پارکینگ اختصاصی هتل مسقف نیست و در کوچه کناری هتل واقع شده و به فضای داخلی هتل راه ندارد ، لطفا در صورت درخواست استفاده از پارکینگ به هتل اعلام نمایید .

دلایل انتخاب

هتل ستاره اصفهان شامل سفره خانه سنتی وتلفیقی از معماری سنتی و مدرن در نزدیکی میدان نقش جهان و همچنین یک رستوران با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.

رزرو هزینه هر شب ( ریال ) نوع اتاق

موضوع : پیام شما:

نام و نام خانوادگی :  
شماره تماس:
آدرس ایمیل :    

رکوردی موجود نیست!

نام هتل :
شهر :
نوع:
درجه:

please select your languageaaaaaaa